Лідер галузі
NODUS
укр       eng
тел/факс   +38(044) 579 90 25
Замовити дзвінок
Записатись на прийом до лікаря
Головне
3D тур
Центр
Відео архів
Бібліотека
Блоги
Пацієнти
 


 
Оснащення    

 
Ефективна і доказова реабілітація хворих з захворюваннями і розладами центральної та периферичної нервової системи можлива виключно за наявності високотехнологічних засобів та новітніх підходів
до її структури і організації.

 Матеріально-технічна база центру спеціалізована виключно для діагностики та реабілітації (відновного лікування) хворих з ураженнями
і функціональними розладами нервової системи. 


В центрі представлене обладнання провідних світових виробників:

KINETEC S.A. (Франція)

BIODEX MEDICAL SYSTEMS, INC (Сполучені Штати Америки)

МEDICA Medizintechnik Gmbh (Німеччина)

TOSHIBA, MEDICAL SYSTEMS (Японія)

STORZ-MEDICAL (Швейцарія)

DX SYSTEMS (Україна)

MEDEN-INMED  Sp. z o.o. (Польща)

GULDMANN Inc. (Данія)

DHOLLANDIA (Бельгія)

SÖRING Gmbh (Німеччина)

INNOMED MEDICAL Inc. (Угорщина)

BMT MMM GROUP (Німеччина, Чехія)

B|BRAUN (Німеччина)

INTER ATLETIKA (Україна)

FLEXI-BAR ( Великобританія)

XCO-TRAINER (Великобританія)

WEINMANN MEDICAL TECHNOLOGY (Німеччина)

BIOMED (Росія)

OSD (Італія)

ELMI (Латвія)

NEUROSOFT (Росія)

NAUSICAA AKS (Франція)

DR. MACH GmbH & Co. KG (Німеччина)

ВИСМА-ПЛАНАР (Білорусь)

MEDIZIN ELEKTRONIK LUNEBURG (Німеччина)

ENFRAN-NONIUS (Нідерланди)

FAMED Lodz S.A. (Польща)

EUROPA BXP (Німеччина)

JIANGSU YUYUE MEDICAL EQUIPMENT & SUPPLY Co., Ltd (
Китай)

BMT MEDICAL TECHNOLOGY s.r.o. (Чехія)

МЕДИНДУСТРИЯ СЕРВИС (Білорусь)

HOCOMA (Швейцарія)

ZIMMER MEDIZINSYSTEME (Німеччина)

MEGO AFEK AC LTD. (Ізраїль)

Основні роботизовані комплекси та компю’теризовані пристрої з біологічно-зворотнім звязком, а також механізовані системи, за допомогою яких  в центрі проводиться реабілітація:

 1. Пристрій для вертикалізованої реабілітації Balance Trainer (Medica medizintechnik Gmbh, Німеччина);
 2. Пристрої для ранньої реабілітації (CPM терапія): BREVA, MAESTRO, PERFORMA (Kinetek, Франція) і ARTROMOT E2;
 3. Комплекс механотерапії біозворотнього звʼязку Biodex 4 pro (Biodex Medical System,Inc., США) асоційований з електричним мобільним стельовим піднімачем GH3 (Данія) (вантажопідйомність до 200 кг).
 4. Прилад для реабілітації у вертикальному положенні пацієнтів з парезом або паралічем нижніх кінцівок Імітатор ходьби РІО (Meden-Inmed Sp.z o.o., Польща)
 5. Пристрій для активно-пасивної реабілітації нижніх та верхніх кінцівок THERA-Vital (Medica medizintechnik Gmbh, Німеччина);
 6. Система високочастотної діаметрії MiLi в комплексі з системою апаратної дозованої тракції TRAComputer) для здійснення тракції шийного, грудного та поперекового відділу хребта, а також кінцівок (Medizin elektronik Luneburg, Німеччина);
 7. Безінерційна бігова доріжка EN-Mill, що дає можливість мінімізувати навантаження на суглоби та в найкоротші строки досягти видимого результату. (Enfran-Nonius, Нідерланди)
 8. Найсучасніша система кінезотерапії REDCORD® (Neurac, Норвегія), що включає не тільки динамічну платформу, але і 3-х секційний стіл TERAPEUTA (Meden-Inmed Sp.z o.o., Польща) з електроприводами для найкомфортнішого виконання реабілітаційних вправ.
 9. Реабілітаційний комплекс для функціональної терапії верхніх кінцівок у 3D робочому просторі із зворотнім зв"язком Armeo Spring (Hocoma, Швейцарія), використання даної технології пропонує цілеспрямовані інтенсивні індивідуальні заняття із завданнями різної складності, які мотивують пацієнта для досягнення найкращих результатів та значно скорочує період індивідуальної реабілітації з високим рівнем результативності.
 10. Тренажер для функціональної терапії верхніх та нижніх кінцівок для пацієнтів з порушенням функцій опорно-рухового апарату MOTOmed VIVA2 (Medizintechnik, Німеччина). Застосовують для хворих з м’язевою контрактурою, паралічем, для людей, які перенесли інсульт, з травмами хребта. Апарат дозволяє покращити кровопостачання, зняти м’язеві спазми та запобігти атрофії м’язів.
 11. Бруси для лікування та реабілітації дітей з серйозними захворюваннями опрно-рухового апарату, які потребують відновлення навиків ходиби та рухомості нижніх кінцівок.
 12. Система для проведення каліброваної, градієнтної, послідовної компресійної терапії (лімфодренажа) LYMPHA PRESS OPTIMAL (Model 1201 - EP/ ED)
 13. Мультифункціональне ліжко з системою зважування  MULTICARE LINET BED ( LINET, Czech Republic)- інноваційний 3-х елементний догляд за лежачими хворими – з функцією латеральної терапії (зменшує ризик інфекцій дихальних шляхів), поліпшення безпеки та комфорту пацієнта, профілактика та загоєння пролежнів.


***Дані системи працюють в двох основних режимах: діагностичному і лікувальному.


     Крім специфічної нейрофункціональної діагностики, на високому технологічному рівні в центрі представлена і нейроелектрофізіологія.

Центр володіє унікальною екранованою кабіною, яка створена для точного вивчення біоелектричних властивостей головного мозку за допомогою 24-х канального комп’ютеризованого електроенцефалографа BRAINTEST (DX-system), асоційованого з системою оцінки зовнішнього дихання SPIROCOM та професійним відеомоніторингом.

Методика, що використовується нашими фахівцями при діагностиці рівня біоелектричної активності головного мозку передбачає реєстрацію сигналів в стані фізіологічного сну, бадьорості, медикаментозного сну, тому в екранованій кабіні розміщене спеціальне функціональне крісло, яке трансформується в функціональне ліжко, що дозволяє протягом доби чи певного тривалого часу проводити запис електроенцефалограми будь-яким пацієнтам.

Інновацією проведення діагностики біоелектричної активності головного мозку наших пацієнтів є використання стаціонарної та мобільної комп’ютерної електроенцефалографії з підтриманням EDF + - протоколу обміну даних та ресурсом обробки сигналів за допомогою програмного комплексу NeuroResearcher® Innovation Suite (Швейцарія-Україна) – в складі 6 інноваційних інструментальних засобів:

1. NeuroResearcher® - Basic®;
2. NeuroResearcher® - Spectra®;
3. NeuroResearcher® - Multi-Dimensional Linear Analysis®;
4. NeuroResearcher® - Chaos® (Multi-Dimensional Non-Linear Analysis®);
5. NeuroResearcher® - Basic® + Cardio-Tension-Test® Basic®;
6. Cardio – Tension-Test - Chaos®.

     Останні два модулі використовуються фахівцями нашого центру для аналізу ЕЕГ та варіабельності серцевого ритму хворих, які перебувають у комі та з апалічним синдромом.


Високотехнологічний діагностичний потенціал кабінету нейроелектрофізіології створюють також чотири інші апаратні комплекси, які працюють в асоційованому і роздільному режимах. Це - надточний цифровий електронейроміограф останнього покоління "Нейрософт" (Росія), Нейрон-Спектр-4 "Нейрософт" (Росія), найсучасніший апарат транскраніальної  магнітної стимуляції Нейро-МС/Д "Нейрософт" (Росія) та діагностичний комплекс для реєстрації ЕЕГ/ ПСГ "Нейрон-Спектр-СМ" з прогармою добового моніторуваня 
"Нейрософт" (Росія).

Транскраніальна магнітна стимуляція (ТМС) – неінвазивна безболісна методика, яка на сьогоднішній день широко використовується для стимуляції центральної нервової системи. Стимуляція спрямована на зміну функціонального стану структур, на які націлене вплив.

Примітна особливість апарату Нейро-МС / Д ( «Нейрософт» Росія) - можливість проведення транскраніальної стимуляції не тільки з діагностичною, але і з терапевтичною метою. Блок охолодження, що входить до складу даного мультифункціонального комплексу, дозволяє проводити тривалі лікувальні дії (у тому числі ТМС з високою частотою та інтенсивністю) без перегріву індуктора і шкоди для пацієнта.

ТМС застосовується для складної апаратної реабілітації хворих різного віку з важкими захворюваннями і розладами нервової системи, особливо, які проявляються поєднаними психічними та руховими порушеннями.

     Кабінет кінезотерапії додатково оснащений комп’ютеризованим електроміографом M-test Neuro (EMG), який знаходиться в робочій зоні механотерапевтичного комплексу Biodex.

     Процедурний кабінет окрім засобів і приладів для амбулаторних хірургічних маніпуляцій, оснащений пристроєм екстракорпоральної ударно-хвильової терапії
MASTER-PULS MP 200 (Storz-Medical Швейцарія) з аплікаторами RSV та V-ACTOR, а також пристроєм електростимуляції і електротерапії  ЕСКУЛАП (Росія). 

В центрі проводиться  транскраніальна ультрасонографія і доплерографії судин голови, шиї, кінцівок, тому відповідний кабінет обладнаний найсучаснішим апаратом ультразвукової діагностики Nemio XG (Toshiba, Medical Syst.,. Японія).


СТАЦІОНАРИ ЦЕНТРУ

В структурі центру діє два цілодобових стаціонари з постом чергової медичної сестри і соціального працівника, один з них розміщений на базі травматологічного відділення Броварської центральної районної лікарні, а інший - за адресою: м. Бровари, вул.Черняховського 11г. Функціонує дванадцять ліжко-місць. Сучасні палати обладнані всім необхідним для комфортного перебування пацієнтів центру. Встановлено мобільні піднімачі та мобільні пристрої кінезотерапії, регламент використання яких, передбачає прикраватне розміщення.

     Ми забезпечуємо пацієнтів центру постільною білизною та засобами санітарії і гігієни.

 Ми забезпечуємо харчуванням своїх пацієнтів, а в разі бажання харчуватися самостійно - надаємо умови для розігріву вже готової їжі, контролюючи дотримання, встановленого лікуючим лікарем, режиму дієтичного харчування та харчових обмежень.

Залежно від типу догляду нами встановлено два види госпіталізації в стаціонар центру:
1.Госпіталізація неповнолітнього пацієнта з одним родичем чи іншою особою, яка буде здійснювати поточний догляд за пацієнтом у продовж всього періоду лікування;
2.Госпіталізація тільки пацієнта – догляд здійснює окремий працівник центру.

Відповідно до індивідуальної програми пацієнт у супроводі медичного персоналу транспортується спеціальним автотранспортом на заняття в кабінети центру, після завершення яких, знову ж у супроводі медичного персоналу повертається назад, в палату, під нагляд чергової медичної сестри та соціального працівника.


Структура медичних послуг в центрі така, що ми здійснюємо транспортування своїх хворих власним спецавтотранспортом.

Парк спеціального автотранспорту представлений:
 1. Автомашиною швидкої медичної допомоги "Клас В" на базі  Mersedes Sprinter; Автомобіль укомплектований мобільною нейродіагностичною технікою.
 2. Автомашиною швидкої медичної допомоги "Клас В" на базі Mersedes Sprinter, обладнаною пасажирським електро-гідравлічним ліфтом-погружчиком виробництва Голандія для пацієнтів на інвалідних візках різної модифікації  і ваги. Автомобіль створений і укомплектований усим необхідним для далеких поїздок, має в своєму кузові систему автоматичної пересадки пацієнтів будь-якої ваги в стаціонарні комфортні крісла.
 3. Автомашиною швидкої медичної допомоги "Клас В" на базі Mersedes Sprinter, Автомобіль обладнаний пасажирським електрогідравлічним ліфтом-навантажувачем виробництва Голландія для пацієнтів на інвалідних колясках. Автомобіль створено і укомплектовано для перевезення 1-го, 2-х або 3-х пацієнтів на візках одночасно.
 4. Автомашиною швидкої медичної допомоги "Клас А" на базі  DIMLER CHRYSLER VITO, обладнаною мобільним пасажирським електро - гідравлічним ліфтом – погружчиком виробництва Голандія для пацієнтів на інвалідних візках, каталках; автомобіль створювався для міжлікарняного транспортування пацієнтів, та поїздок на короткі дистанції.
 5. Санітарним автомобілем на базі УАЗ;
 6. Службово-оперативним автомобілем на базі Lanos ZAZ-Daewoo. 

Нова концепція нейрореабілітації оптимально увібрала в себе, все найкраще, щоб досягти високої якості життя наших пацієнтів та скоротити
строки власне самої реабілітації 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Copyright © 2011-2017 NODUS
facebook