Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

Галина Іванівна Шумко

Кандидат медичних наук, лікар фізіотерапевт вищої категорії


Дивитись всi


Закінчила у 2000 році медичний факультет Буковинської державної медичної академії м. Чернівці, отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Лікувальна справа» та здобула кваліфікацію лікаря.

в 2000-2001 роках пройшла інтернатуру на базі лікарні швидкої медичної допомоги м. Чернівці та отримала сертифікат лікаря-спеціаліста за спеціальністю терапія.

В цей же час паралельно навчалася в магістратурі на базі кафедри госпітальної терапії та клінічної фармакології Буковинської державної медичної академії.В 2001 році захистила магістерську наукову кваліфікаційну роботу “Вільнорадикальне окиснення ліпідів та глутатіонова система протирадикального захисту при хронічному панкреатиті в осіб похилого віку”.

Кандидат медичних наук з 2006 року. Кандидатську дисертацію на тему: “Патогенетичне обґрунтування диференційованого лікування осіб молодого віку, хворих на бронхіальну астму” зі спеціальності «пульмонологія» захистила 25 січня 2006 року на засіданні спеціалізованої вченої ради при Інституті фтизіатрії і пульмонології імені Ф.Г. Яновського АМН України.

В 2003 році пройшла цикл спеціалізації з фізіотерапії та отримала сертифікат лікаря спеціаліста, має вищу кваліфікаційну категорію з даної спеціальності. В 2004 році пройшла цикл спеціалізації з пульмонології та отримала сертифікат лікаря спеціаліста, має вищу кваліфікаційну категорію з даної спеціальності. Маю вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності терапія.

Останнє підвищення кваліфікації з даних спеціальностей:

З 08.01.2013 по 06.02.2013 пройшла курси підвищення кваліфікації (передатестаційний цикл з фізіотерапії) в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика при кафедрі медичної реабілітації, фізіотерапії і спортивної медицини.

З 02.09.2013 по 03.10.2013 пройшла курси підвищення кваліфікації (передатестаційний цикл з терапії) в Буковинському державному медичному університеті при кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб.

З 19.11.2013 по 18.12.2013 пройшла курси підвищення кваліфікації (передатестаційний цикл з пульмонології) в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика при кафедрі фтизіатрії та пульмонології.

Постійно беру участь у роботі обласного товариства "Асоціація терапевтів ім. В.Х. Василенка". Приймала участь у роботі численних науково-практичних конференціях.

Є автором близько 70 публікації навчально-методичного та наукового характеру. Отримано 2 патенти на винахід, 2 інформаційні листи, 1 методичні рекомендації МОЗ України та 1 монографія.З вересня по листопад 2001 року працювала викладачем-стажистом кафедри госпітальної терапії та клінічної фармакології Буковинської державної медичної академії. З грудня 2001 по грудень 2004 року навчалася в аспірантурі на цій же кафедрі.

З грудня 2004 року зарахована на посаду асистента кафедри госпітальної терапії, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинської державної медичної академії.

З вересня 2012 року переведена на посаду доцента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб Буковинського державного медичного університету.

З січня 2013 року зарахована на посаду лікаря-фізіотерапевта Науково-практичного центру нейрореабілітації  «Нодус».
Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!