Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

Микитенко Яна Сергіївна

Сестра медична старша


Закінчила Прилуцьке медичне училище по спеціалізації сестринська справа в 2014р.В наявності сертифікат з проходження курсів з масажу. З 2016 по 2018р працювала в КМКЛ№2 на посаді маніпуляційної медичної сестри, з 2018р по сьогодні працюю в НПЦНР- Нодус.


Про себе:

  • Комунікабельна
  • Стресостійка
  • Старанна
  • Відсутні шкідливі звички
  • Прагнення до нових знань

За час роботи в Науково-практичному центрі нейрореабілітації Нодус,дістала багато навичок в сфері реабілітації,так як центер оснащений новітніми аппаратами,та працює згідно останніх тенденцій в цій сфері.В подальшому маю бажання продовжувати займатись саморозвитком,та підвищувати свій рівень кваліфікації.Робота з документацією, оформлення історії хвороби, чітке виконання призначень лікаря, підготовка пацієнтів до обстежень і до операцій, асестування лікарю під час процедур,виконання в/в, в/м, п/ш інєкцій, переливання крові, постановка в/в катетера, постановка в/в інфузій, постановка сечових катетерів та промивання сечового міхура. Виконання фіз процедур,та реабілітаційних процедур, також всі інші супутні навички які потрібні в повсякденній роботі медичної сестри.
Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!