Сьогодні на базі нашої клініки NODUS разом з Міністром освіти Оксеном ЛІСОВИМ, Героєм України генерал-майором Віктором НІКОЛЮКОМ, поважними гостями, серед яких Лідери відомих Українських компаній, що своїми соціальними гуманістичними вчинками, проектами і діями, добре відомі у всьому Глобальному Світі, ми запустили Соціальний проект «Школа фізичного терапевта».
Ідея запуску даного соціального проекту виникла через велику затребуваність нейрореабілітації серед тяжкопоранених військовослужбовців, які опиняються в різноманітних лікувальних установах України, де їх закономірно зустрічає мультидисциплінарна команда, членами яких є фізичні терапевти. Оскільки останні роки на підготовку цих фізичних терапевтів різко вплинув «юний» стан освітньої фахової галузі, COVIDʼ19 і повномасшабні бойові дії, виявилося, що виникають значні труднощі у фізичних терапевтів щодо їх компетенції і можливостей, особливо, коли їм треба проводити заняття з такими тяжкими пораненими, які є найскладнішими пацієнтами для курації.
Враховуючи, те що клініка в 2014 році започаткувала власний благодійний проект «NODUS» саме з нейрореабілітації тяжкопоранених військово-службовців, і зуміла, завдяки наявним технологіям і своєму досвіду роботи з складними травмами і пошкодженнями, відновити більше 460 тяжкопоранених, які для інших установ і медичних команд були «не підйомними», розробила клінічні настанови і різного роду методичні рекомендації, алгоритми та програми, які вирішила в рамках даного соціального проекту безкоштовно, в якості навчального матеріалу передати усім охочим фізичним терапевтам, які вирішили підвищити рівень своєї професійної спроможності використовуючи передовий багаторічний досвід клініки.
ДИЗАЙН НАВЧАННЯ:Особливі слова подяки хочемо висловити компанії «EPAM Systems», - Ви – не тільки феномен в ІТ-індустрії, а і феномен соціально відповідального бізнесу. Дякуємо дорогий наш і давній партнер БО «БФ «КРАН», що знову разом беремося за нову глибу, аби зрушити з місця хронічну соціально-задавнену проблему заради тяжкопоранених. Щиро вдячні Страховій компанії «УНІКА», компаніям WINNER Automotive, EuroMeta, ARTRONIX, без допомоги, так само не можливо б було в умовах війни дати життя цьому проекту.
Сьогоднішнє свято, як і багато інших знаменних і видатних подій в Україні супроводжував наш незмінний і славетний ФІГАРО! Олександре, дякуємо за гостинність, турботу, оце якесь справжнє сімейне піклування, за настрій і атмосферу.
Освіта – ключ до самодостатності, самобутності і автентичності.Слава Україні!