Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
ВОЛОНТЕРИ СТВОРИЛИ ПРОЕКТ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПОРАНЕНИХ ГЕРОЇВ АТО

ВОЛОНТЕРИ СТВОРИЛИ ПРОЕКТ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПОРАНЕНИХ ГЕРОЇВ АТО

06.09.2017

Зараз активісти збирають кошти для придбання реабілітаційного обладнання для постраждалих воїнів, які вважалися безнадійними.

Волонтерська група The People's Project продовжує співпрацю з науково-практичним центром нейрореабілітації Nodus. Активісти нагадують: кілька місяців тому на пожертви небайдужих українців у рамках проекту "Допомога центру реабілітації поранених" волонтери придбали апарат ультразвукового очищення ран Sonoca 185. "На момент придбання апарату черга на процедури вже була чимала. Тому він зразу почав працювати. Звіти про результати ми теж публікували в проекті" – кажуть у "Народному проекті".

Зараз центру Nodus знову потрібна допомога активних громадян у придбанні реабілітаційного обладнання. Лікування та реабілітацію бійців АТО центр проводить майже повністю власним коштом, витрачаючи левову частку зароблених грошей, тож потягнути ще й придбання дорогого реабілітаційного обладнання своїми силами у медиків не виходить.

Центр береться за найважчих хворих і допомагає у випадках, які вважалися безнадійними. Волонтери наводять у приклад історію українського воїна Іллі, чиє одужання є лише однією з великих перемог центру Nodus. Лікарі не просто допомогли бійцю, якому пророкували майбутнє без руху, вони повернули його до життя. "В результаті проведених нейрореабілітаційних заходів Ілля самостійно ходить, розмовляє, може себе обслуговувати. Щасливих історій одужання має бути якомога більше", – запевняють активісти.

Щоб переконатися в ефективності реабілітаційних програм центру Nodus, волонтери пропонують зайти на їхній сайт. Ця невелика клініка – чи не єдине місце в Україні, в якому не тільки оперують та виходжують, а й займаються спеціалізованою реабілітацією бійців АТО після операцій. Лікарі повертають поранених до нормального життя, відновлюючи функції кінцівок та повертаючи мову, заново вчать ходити та відновлюють дрібну моторику. Від того, наскільки вдалою буде реабілітація, залежить майбутнє поранених, те, наскільки повноцінним буде їхнє життя. Неможливість самостійно себе обслуговувати часто призводить до розладів психіки бійців, депресивних станів. Тож за допомогою нейрореабілітації лікарі вирішують одразу кілька серйозних проблем. "Ми не можемо залишити без підтримки лікарів Nodus, що боряться за майбутнє військових, які пожертвували своїм здоров'ям, захищаючи Україну", – кажуть активісти. Детальніше про допомогу проекту і досягнуті результати можна дізнатись на сайті проекту.

Джерело: https://www.5.ua/90/volontery-stvoryly-proekt-reabilitatsii-poranenykh-heroiv-ato-99086.html


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!