Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

Welcome to Neuroscience 2023

14 Листопада 2023

Саме зараз у Вашингтоні, США проходить знакова і найрейтинговіша наукова подія світової нейронауки - Світовий Конгрес Neuroscience 2023.
Рівень фаховості та експертизи допущених до оприлюднення презентацій, доповідей, лекцій як завжди ТОP.
І саме тут, серед поважної спільноти 11 листопада в 1:00 РМ, в перший же день роботи Конгресу, команда Нодусу представила електронну презентацію, відеозвернення і доповідь нашого власного українського досвіду: нейрореабілітації пацієнтів з тяжкою нейротравмою (ЧМТ), в тому числі і поранених, яких клініка успішно відновлює з 2014 року в рамках власного Благодійного проекту.
Хоча, зайнятість і вирій активностей воєнного часу в останню мить не дозволили відвідати Конгрес особисто і доповісти, як то кажуть "зі сцени", адже маючи персональне запрошення для усної доповіді ми до остатку вірили, що "зорі зійдуться", проте це не завадило в інший спосіб вкотре продемонструвати, що їхати вчитися по багатьом напрямкам треба сьогодні вже в Україну.

"NODUS намагаються копіювати, але NODUS не вдається наслідувати!


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!