Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнта Андрія С. (боєць АТО)

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Андрія С. (боєць АТО)

Андрій С., 1992 р.н., отримання травми пов”язує з виконанням військово-службових обов"язків - перенесення вантажів, але загострення стану сталося в зоні АТО на початку жовтня 2015 року, після того, як пацієнта ударною хвилею від вибуху танку відкинуло на декілька метрів. 
Перебував на відновному лікуванні в Центральному військовому шпиталі м. Києва, однак через відсутність позитивного ефекту лікування, за наполяганням пацієнта, 11 листопада 2015 року переведений в НПЦНР «Нодус» для подальшого лікування та реабілітації в рамках Благодійної програми безкоштовної реабілітації поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців.

На момент поступлення в центр пацієнт скаржився на біль в правій нозі, передньо-боковій поверхні стегна аж до ступні, втрату відчуття в нозі, порушення ходи, неможливість ні лежати, ні сидіти. Після проведення діагностики, пацієнту була сформована індивідуальна програма реабілітації та заплановано необхідне оперативне втручання.

Пацієнт успішно переніс оперативне втручання (26 листопада 2015 року) та з виразною позитивною динамікою пройшов курс реабілітаційного лікування: Андрій активно ходить, повністю відновилась постава, повністю регресував біль та всі психосоматичні больові феномени.


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!