Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнта Антона М. (боєць АТО)

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Антона М. (боєць АТО)

Зі слів Антона, вогнепальну кульову травму отримав в травні 2014 року під час виконання військових обов’язків в ході АТО під Славянськом. Знаходився на лікуванні  в ГВМКЦ "ГВКГ" МО України, в "ІТО НАМИ України". 10 березня 2015 року для продовження реабілітаційного лікування переведений у НПЦНР «Нодус» для діагностики та лікування з діагнозом: наслідки вогнепального поранення правої нижньої кінцівки, м'яких тканин верхньої третини стегнової ділянки з переважним ураженням сідничного нерва та вогнепального багатоосколкового вибухового перелому стегнової кістки в верхній її третині, що ускладнилися післяраневим гнійним кокситом та остеомієлітом.

На момент поступлення в центр пацієнт скаржився на виразний біль в правій нозі, на періодичний біль у ділянці правого кульшового суглобу, правого стегна (у ділянці поранення, в ділянці рубця), неможливість відведення ноги, неможливість згинання ноги у колінному суглобі, слабкість та біль при осьовій опорі на праву ногу, неможливість ходити, онеміння правої стопи. 

Сеанс Kinetek

Фізіотерапевтична процедура, Магнітотерапія BTL

Фізіотерапевтична процедура

Транскраніальна магнітна стимуляція

Сеанс Biodeх 4 pro

Сеанс Biodeх 4 pro

ЛФК в системі S-E-T

ЛФК в системі S-E-T

ЛФК в системі S-E-T

Вироблення стереотипу ходи

Заняття ЛФК

Сеанс для активно-пасивної реабілітації нижніх та верхніх кінцівок (THERA-vital)

Вироблення стереотипу руху для повсякденнго життя, заняття на імітаторі ходи

Вироблення стереотипу руху для повсякденнго життя, заняття на імітаторі ходи

Апаратна дозована ходьба в системі MILL & MILL TRACK


Після проведених двох курсів реабілітаційного лікування з численними оперативними втручаннями в ділянці рецидивуючих свищів, по ходу основного п/о рубця, чисельних курсів NPWT терапії, численних сеансів використання ультразвукової кавітації, використання індивідуального функціонального ортезування, стан пацієнта різко покращився з регресом як неврологічного дефіциту так і стрімким нарощуванням активності пацієнта, відновленням самостійної ходи з опиранням на ногу, збільшенням м"язевої маси в правій нозі, усуненням 70% згинально-розгинальних контрактур в правих колінному та гомілково-стопному суглобі, ззменшенням виразності остеомієліту, усунення рецидивуючого безперервного свіщеутворення по ходу основного рубця, зі зменшенням явищ коксартрозу, і подоланням на 15-20% контрактури в кульшовому суглобі, зі значним покращенням психо-емоційного стану пацієнта, його мотивованості на подальше можливе максимальне одужання.

Всі позитивні зміни підтверджені динамікою СКТ стегна та узд кульшового суглобу в динаміці. На даний момент пацієнт особливих скарг не пред"являє, хоче досягнути ще кращої ходи та чутливості в нозі та рухової загальної активності. 
Після проведення пацієнту оператвного втручання, передбачено продовження реабілітаційного лікування в Нодусі.


Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!