Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнта Артура Г. (боєць АТО)

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Артура Г. (боєць АТО)

Артур Г., 1990 року народження, травмування, зі слів батька та волонтерів, отримав в січні 2015 року, коли після повернення із зони АТО перебуваючи на лікуванні в міській лікарні №11 м. Дніпропетровськ, після сильного психологічного стресу вжив надмірну кількість алкоголю та вистрибнув з третього поверху лікарні.

Внаслідок цієї важкої травми пацієнт проходив лікування в відділенні реанімації та інтенсивної терапії, нейрохірургічному відділенні. 

Головними скаргами є порушення свідомості, мови, нездатність самостійно сидіти, ходити, рухати кінцівками, різку втрату ваги, виражену спастику.

16 липня 2015 року госпіталізований в НПЦНР «Нодус» для проходження реабілітаційного лікування в рамках Благодійного проекту. 


Пацієнт пройшов два курси реабілітаційного лікування. Індивідуальна програма включала: симптоматичну фармакотерапію, ЛФК, масаж, апаратну кінезотерапію, механотерапію з біозворотнім звʼязком, динамічний контроль спеціалістів центру та суміжних лікувально-профілактичних закладів , полімодальну стимуляцію рухових центрів головного мозку, вертикалізаційні заняття ( платформа, BalanceTrainer), лікувально- охоронний режим.


Сеанс дарсонвалізації

Вертикалізаційне заняття у Balance Trainer за допомогою підвісної системі Guldmann

Сеанс Biodeх 4 pro

Транскраніальна магнітна стимуляція

Апаратна вертикалізація на вертикалізаційній платформі

Апаратна вертикалізація на вертикалізаційній платформі

Вироблення стереотипу руху для повсякденнго життя, заняття на імітаторі ходи

Вироблення стереотипу руху для повсякденнго життя, заняття на імітаторі ходи

Заняття з розвитку вертикалізаційної ходьби

Заняття з розвитку вертикалізаційної ходьби

Заняття з розвитку вертикалізаційної ходи


В результаті реабілітаційного відновлення досягнуто значних успіхів: свідомість - вихід з вегетативного стану, виконує прохання та команди, слідкує поглядом, намагається вимовляти звуки та слова, діурез та стілець самостійний , почав набирати вагу (хоча ще недостатньо), харчується через рот, ковтання не порушене.Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!