Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнта Осачук О.

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Осачук О.

Знайомтеся, це 22-х річна Оля Осачук, молоденька мама з Одещини, яка 28.07.2018 року потрапила в жахливу ДТП, отримавши при цьому вкрай тяжку краніо-торако-абдомінальну-скелетну політравму. Однак, з поміж скелетно-соматичних ушкоджень грізно виділялося дифузне аксональне пошкодження головного мозку ІІ типу (ДАП ІІ) з крововиливами в мозолясте тіло, і тому як наслідок - церебральна травматична кома ІІ-ІІІ (SCG-5 балів).

Після двох: торакальної та абдомінальної операцій за життєвими показами, в Одеській обласній лікарні, за її життя продовжили відчайдушну боротьбу лікарі відділення ВРІТ, які у неймовірно-складних умовах все ж стабілізували стан потерпілої. А вже, через два тижні - 14.08.2018, коли хвора ще знаходилася на ШВЛ, вона була оглянута реабілітаційною командою нашого центру, з метою визначення можливості проведення ранньої нейрореабілітації пацієнтки. Уявляєте? 17.08.2018, Ольгу госпіталізували в Нодус та розпочали реалізацію створеної індивідуальної програми нейрореабілітації з блоком інтенсивного відновного лікування, що включало супровід та хірургічне лікування кишкової непрохідності абдомінальними хірургами (команда першокласних хірургів Київської обласної лікарні та Броварської Центральної районної лікарні).

Ультимативна, об’єднана лікувальна стратегія «працювати паралельно», не просто мультидисциплінарною командою в рамках реабілітаційного маршруту, а разом із іншими суміжними фахівцями по існуючим дотичним клінічним завданням, вкотре економить час, ресурси і можливості пацієнта.

Комплекс щоденних лікувально-відновних технологій та методик складали:

  • Заняття апаратної вертикалізації з ШВЛ на платформі з моніторингом параметрів основних життєвих функцій;
  • Сеанси PNF, СРМ терапії;
  • Заняття кінезіотерапії/механотерапії THERA-vital ; MOTOmed, заняття в системі SET Redcord;
  • Сеанси нейрофізіологічного лікування: ритмічна транскраніальна та трансвертибральна магнітна стимуляція (Нейрософт), електрична неінвазивна стимуляція серединних нервів (Нейрософт), полімодальна стимуляція головного мозку, навігаційна електроміостимуляція (Rehab/Theta/Physio/Wireless/ Professional, сеанси фотоімпульсної поліхроматної стимуляція та занять в системі віртуальної реальності.
  • Вертикалізаційні заняття в EasyStand Glider, з Balance TR, в імітаторі ходьби РІО, заняття з розвитку ходьби (Guldman);
  • Сеанси ерготерапії, бізіборд;
  • Заняття з нейропсихологічної корекції.

Апаратна вертикалізація на вертикалізацій платформі з оцінкою параметрів основних систем

Вертикалізаційне заняття в імітаторі ходи

Вертикалізаційнезаняття в EasyStandGlider

Ерготерапія. Бізіборд

Кінезіотерапія механотерапія (MOTOmed)

Кінезіотерапія на системі S-E-T 2

Кінезіотерапія на системі S-E-T

Лікувальна ритмічна транскраніальна та трансвертебральна магнітна стимуляція

СPM терапія. Сеанс Kinetek М

СРМ-терапія. Kinetek


Пацієнтка після завершення успішного 6-и місячного курсу реабілітаційного лікування 13 лютого 2019 року була виписана у задовільному стані на амбулаторне спостереження за місцем проживання і повернулася до активного соціального життя (подивіться скільки сонця в її очах на фото, де вона з донькою і мамою після повернення з Нодусу)

Директор НПЦНР «Нодус»

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!