Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнта Сергія С. (боєць АТО)

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Сергія С. (боєць АТО)

Двадцятип’ятирічний артилерист Сергій з Житомирщини з 17.11.2014 року направлений на безкоштовну реабілітацію в ТОВ «НПЦНР «Нодус». Мужньо продовжує долати всі випробування долі та боротися за повноцінне життя. Постраждав під Іловайськом у результаті обстрілів «Градами». У Сергія тяжке осколкове поранення ніг з ураженням кровоносних судин, що призвело до втрати лівої ноги до коліна та неможливості повноцінно рухати правою ногою.

І, здавалося б, Сергій вже здолав ці поранення та біль, який виматував пацієнта в ділянці культі наче почав вщухати, як в частині стегна лівої ноги, що залишилася перестав працювати протез судини і за день повністю загинули м/тк культі гомілки та почали некротизуватись м’язи стегна; за вердиктом лікарів, необхідно терміново повністю ампутовувати усю ногу з малесенькою надією на її порятунок, якщо вжити сучасні техології лікування таких станів. На щастя, в центрі такі технології були: пацієнт переніс серію успішних операцій і курсів NPWT-терапії, та за допомогою реабілітаційних сучасних методик: селективна електростимуляція, заняття у системі SET, використання методів спеціалізованої апаратної кінезотерапії за протоколом комбінованого впливу: роботизована система рухів System 4 Biodex для пропрацювання м`язів ноги + TheraVital, ЕМС, ТМС (транскраніальна магнітна стимуляція), вертикалізаційна платформа, електросон, BTL-магніт, водолікування з елементами ЛФК.


Апаратна вертикалізація на вертикалізаційній платформі

Апаратна вертикалізація на вертикалізаційній платформі

Електростимуляція

Сеанс Kinetek

Розробка контрактури

Розробка контрактури

Сеанс для активно-пасивної реабілітації нижніх та верхніх кінцівок (THERA-vital)

Вироблення стереотипу руху для повсякденнго життя, заняття на імітаторі ходи

Апаратна дозована ходьба в системі MILL & MILL TRACK

ЛФК, заняття з розвитку вертикалізаційної ходьби

Електросон

BTL-магніт

Водолікування з елементами ЛФК

Виписка по завершенню третього курсу лікування


По завершенні восьми курсів лікування Сергій досягнув виразної позитивної динаміки і мінімізував функціональну недостатність та залежність від оточуючих, досягнув впевненої самостійної ходи та покращився сон.

У задовільному стані виписаний по місцю проживання.

В 2018 році, команда спеціалістів Нодус, чекають Сергія на наступний куср реабіітації.

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!