Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнта Віталія Є. (боєць АТО)

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Віталія Є. (боєць АТО)

Віталій Є., 25 років, 01 березня 2015 року під час  гранатометного обстрілу при виконанні бойового завдання в районі Донецького аеропорту (с. Спартак) отримав мінно- вибухову травму. Наскрізне осколкове поранення лівого передпліччя в нижній третині з переломом ліктьової кістки та зміщенням уламків; множинні осколкові поранення грудної клітини, лівого плеча, лівого передпліччя, лівої гомілки.

Після проведення нейрофункціональних до обстежень, 13 липня 2015 року поступив у НПЦНР "Нодус" для проведення безкоштовного реабілітаційного лікування.


На момент поступлення, скаржився на порушення функції лівої руки, виразний біль, онімінння в лівій руці, особливо в ділянці поранення, що значно посилювався під час навантаження, зниження сили м`язів кисті. Використання знеболюючих та протизапальних препаратів ефекту не дало.


Реабілітаційне лікування тривало відповідно до розробленої ІПР (індивідуальної програми реабілітації). Головні напрями реабілітації, які використовувались в даному клінічному випадку під час даного курсу:

  • Видалення металевих сторонніх тіл м`яких тканин руки
  • Кінезіологічні навантаження у Thera-Vital

Пацієнт був всесторонньо дообстежений та підготовлений до оперативного втручання, яке було виконано 16 липня 2015 року під конттролем ЕОП та за допомогою мікрохірургії. Післяопераційний період протікав без ускладнень.


Оперативне втручання: видалення металевих сторонніх тіл з м'яких тканин руки

Сеанс для активно-пасивної реабілітації нижніх та верхніх кінцівок (Thera-Vital

Проведення ЛФК у SET

Проведення ЛФК у SET

Функціональна терапія руки в системі ArmeoSpring


Пацієнт повністю завершив перший курс стаціонарного відновного лікування та зі значним покращенням виписаний на амбулаторне спостереження по місцю проживання. 

На даний час Віталій знаходиться на другому етапі стаціонарного відновного лікування в НПЦНР "Нодус"Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!