Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнтки А.Усім працівникам, які працювали зі мною, які хоч якимось чином перетиналися під час мого лікування, хочу висловити щиру ПОДЯКУ. НОДУС – це велика родина, яка допомагає не лише в реабілітації, а ще й в адаптації до суспільства. Особливо для себе я багато чому тут навчилася і це дуже круто. Бажаю процвітання, мирного неба та здоров’я всім працівникам та Вашим родинам. Залишайтеся й надалі такими ж позитивними, цілеспрямованими та «справжніми». Також хочу відмітити, що тут я познайомилася із різними людьми, які відіграли певну роль у моєму житті, за що я вам дуже вдячна!!!Пацієнтка А. була направлена на проходження лікування та реабілітації з основними скаргами на біль в поперековій ділянці, що виник після 08.04.2022 року коли 25.03.2022 потрапила в полонон с. Старий Биків Чернігівської області та в подальшому перебувала в СІЗО м. Курськ близько 6-ти місяців.

Пацієнтка пройшла курс безкоштовного амбулаторного відновного лікування у відповідності до Меморандуму «Про співробітництво» між Броварською районною військовою адміністрацією Броварської районної державної адміністрації Київської області і НПЦНР «Нодус» №2 від 14.10.2022 року, в рамках проведення спільного відновного лікування постраждалих, які знаходяться на лікуванні в закладах охорони здоров’я, що підпорядковуються Міністерству оборони України та впровадженні нових сучасних методів відновного лікування та реабілітації, за виниклої потреби вдосконалення доступності та надання медичної допомоги в сферах першої медичної допомоги, спеціалізованої медичної допомоги, медичної професійної реабілітації (нейрореабілітації), нейропсихіатрії, нейропсихологічної реабілітації постраждалим військовослужбовцям та особам, прирівняних до них (включаючи добровольчі формування) в ході бойових дій та внаслідок ворожої агресії рф; вдосконалення доступності та надання медичної допомоги в сферах першої медичної допомоги, спеціалізованої медичної допомоги цивільному населенню, постраждалим в ході бойових дій та внаслідок ворожої агресії рф.


Курс індивідуального амбулаторного реабілітаційного лікування був розроблений на основі методів кінезотерапії, нейрофізіологічного лікування:

  • Кінезіотерапія на системі S-E-T;
  • Апаратна тракційна платформа з ВЧ-Діаметрією та магнітним полем Mili&TRAComputer Extension;
  • Фізіотерапевтичні процедури. Магніт. BTL;
  • Апаратна дозована ходьба в системі MILL & MILL TRACK;
  • Вертикалізаційне заняття в EasyStand Glider.


Апаратна дозована ходьба в системі MILL & MILL TRACK

Апаратна тракційна платформа з ВЧ-Діаметрією та магнітним полем Mili&TRAComputer Extension

Кінезіотерапія на системі S-E-T


В результаті проведеного лікування було досягнуто позитивна динаміка та наступні покращення:

  • зменшення больового синдрому з 5 балів на 1-2;
  • збільшення м'язової сили при утриманні тазу, симетрично з обох сторін; 
  • покращення функціональної спроможності при ходьбі по сходах; 
  • покращення загального та психо-емоційного стану. Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!