Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
Досягнення пацієнта Павла (боєць АТО)

Досягнення наших пацієнтів
(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)


Досягнення пацієнта Павла (боєць АТО)

Павло, 1990 р.н., знаходився на стаціонарному обстеженні та лікуванні в Головному військовому клінічному госпіталі м. Києва (ГВМКЦ "ГВКГ") з 01.08.2014 р. по 06.10.2014р. Зі слів пацієнта та згідно медичної документації, травму отримав 31.07.2014 р. в зоні АТО в Донецькій області, коли під час вибуху був придавлений бетонною плитою протягом трьох годин. Першу медичну допомогу надано в ЦРЛ м. Амвросіївка, 61-му військовому мобільному госпіталі. 

Після стабілізації стану 6 жовтня 2014 року Павло був направлений на реабілітацію в ТОВ «НПЦНР «Нодус». Пройшов 3 курси реабілітації: з 06.10.14 по 14.11.2014 року, з 15.12.2014 року по 16.01.2015 року та з 24.02.2015 року по 24.03.2015 року.Реабілітаційне лікування тривало відповідно до розробленої ІПР (індивідуальної програми реабілітації). Основою лікування було проведення багатогодинних щоденних сеансів спеціалізованої апаратної кінезотерапії за комбінованим протоколом: роботизована система рухів System 4 ( Biodex) з використанням різних адапторів для динамометра для пропрацювання всіх м`язів лівої сторони плечового поясу та лівої кінцівки + TheraVital (для рук), ТМС (транскраніальна магнітна стимуляція), BTL (соленоїд), ЕМС м`язів лівої руки та плеча з додаванням направленої ЛФК на шведській стінці.


Заняття у System 4 pro (Biodex)

Розробка плечового поясу за допомогою Thera Vital

SET – робота з глибокими м`язами тулубу та кінцівок

Транскраніальна магнітна стимуляція


Пацієнт успішно завершив  три курси активної реабілітації у центрі з позитивною динамікою:
  • сили м`язів лівої руки  достатньо для самообслуговування;
  • поліпшення координації (загальна м`язова сила та витривалість);
  • поліпшення стереотипу рухів лівої руки;
  • зменшення болісних відчуттів у лівому плечі та руці;
  • відновлення кінематичної моделі рухів  III класу в лівій руці.Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!