Будь - яке мистецтво є наслідуванням природи
БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ ЦЕНТРУ НЕЙРОРЕАБІЛІТАЦІЇ «НОДУС» для УЧАСНИКІВ АТО/ООС

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ ЦЕНТРУ НЕЙРОРЕАБІЛІТАЦІЇ «НОДУС» для УЧАСНИКІВ АТО/ООС

19 Квітня 2018

Науково-практичний центр нейрореабілітації «НОДУС» з серпня 2014 року і донині реалізує свій власний Благодійний проект для поранених учасників АТО/ООС з порушеннями периферійної, центральної нервової системи та опорно-рухового апарату в результаті вогнепальних та мінно-вибухових поранень.

В рамках проекту допомога надається як військовослужбовцям, так і добровольцям, їх дітям.

Інформація щодо благодійного проекта та умов залучення

Станом на липень 2023 року в Нодусі через програму Благодійного проекту пройшли – 461 тяжкопоранених бійця.

На липень місяць 2023 в черзі на реабілітацію в Нодусі стоїть ще 270 бійців АТО/ООС.

15 місць на початку Благодійного проекту для поранених воїнів центр вимушений був скоротити. Цього року пандемія COVID-19 ще більш ускладнила ситуацію, зважаючи на значні додаткові витрати для протиепідемічних, лікувально-діагностичних, консультативних заходів, придбання ЗІЗ тощо.

Як відомо, нейрореабілітація - найбільш довготривалий (від 3 до 12 місяців, в середньому - 6 місяців, а в край тяжких випадках триває роками) високовартісний та ефективний процес відновлення порушених або втрачених функцій організму.

Для лікування і реабілітації пацієнта протягом декількох місяців необхідні значні кошти.

Щоб досягти максимально високих результатів у лікуванні та реабілітації поранених клініка залучає ресурси, які заробляє на реабілітації цивільних громадян.

При тому, центр не має ніяких пільг по комунальним тарифам та податкам, а також відсутні постійні джерела фінансування реабілітації поранених учасників АТО з боку держави. Частково, з травня 2015 року, деяка матеріальна допомога надається волонтерами, однак це не вирішує і не покриває і 3% потрібного.

Благодійний проект NODUS вже 10 рік! поспіль реалізує ПРИВАТНА УКРАІНСЬКА КЛІНІКА без! підтримки держави, міжнародних донорів або програм. Окремі фізичні та юридичні особи, надають благодійну фінансову допомогу, гуманітарну допомогу – діаспори в Італії, Польщі, США та Швейцарії.

Команда фахівців Нодусу самовіддано працює, щоб повернути до повноцінного життя захисників України, але через брак коштів, продовжувати цю благодійну програму власними ресурсами центру стає дедалі важче. Тому є необхідність у фінансовій підтримці, що допоможе не просто зберегти даний Благодійний проект, а і значно розширити його, перетворивши після закінчення війни його у постійно діючу соціальну місію (соціально незахищені, діти-інваліди, інші фокусні тематичні групи).

Середня вартість реабілітаційного лікування за один місяць одного бійця АТО/ООС у тяжкому стані в клініці складає - 100 тис грн на місяць. Мінімальна тривалість курсу становить 6 місяців безперервного лікування.

Середня тривалість реабілітаційного лікування бійця у вкрай тяжкому стані становила 12-24 місяці.

Адміністрація клініки робить все можливе, аби на фоні нинішньої економічно-політичної і епрідемічної ситуації в Україні за будь-яку ціну зберегти проект і більше того - розширити кількість ліжко-місць, адже технології, які є в центрі, методики да досвід лікування найскладніших уражень центральної нервової системи є унікальними для країни і повинні бути залучені для відновлення наших Героїв, навіть, коли їх стан здоров’я є критичним, а прогноз – неблагоприємним.

22 серпня 2016 колектив клініки (22 особи) було нагороджено Подяками Міністерства Оборони України та Грамотою Міністерства Оборони України.

В червні 2018 року Міністерство оборони України, Генеральний штаб України та Національний військово-медичний клінічний центр "Головний Військовий Клінічний Госпіталь" за значний особистий внесок в організацію надання спеціалізованої медичної допомоги пораненим військовослужбовцям в ході проведення антитерористичної операції (операції об’єднаних сил), в рамках Благодійного проекту Nodus, сумлінне служіння українському народу, старанності, високий професіоналізм нагородили Подяками та Грамотами 37 працівників центру.

Директор центру Кулик Олександра Васильовича - заслужений лікар України, доктор медичних наук, директор Науково-практичного центру нейрореабілітації «Нодус», лікар-нейрохірург вищої категорії, лікар функціональної діагностики, ініціатор та засновник Благодійного проекту для тяжкопоранених бійців АТО/ООС. 

Повна назва: Товариство з обмеженою відповідальністю «Науково-практичний центр нейрореабілітації «НОДУС»

Коротка назва: ТОВ «НПЦНР «НОДУС»

Реквізити: ЄДРПОУ 36107332

IBAN: UA493510050000026008354253300 в Банк АТ «Укрсиббанк»

МФО 351005

Для контактів:

Тел/факс. (04594) 6-63-65

(044) 579-90-25

Електронна пошта: org@nodus.ua

Донині в Нодусі діє Благодійний проект реабілітаційного лікування поранених в зоні АТО військовослужбовців та добровольців
Постковідна
нейропсихологічна реабілітація
УВАГА!
Відвідувачам та пацієнтам!